RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer 24A207 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 24A207 9.5 Inch Pump Motor Assembly with Corrosion Resistant Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 24A207 |
| Manufacturer Part # | 24A207 |
| Height | 9.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 24A207 Pump/motor Assembly
