RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 24A160 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 24A160 1.3 Inch Coupling Disconnect Male 11mm Stainless Steel
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 24A160 |
| Manufacturer Part # | 24A160 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 24A160 Material Stainless Steel, Inlet 1/2" Npt
