Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 249555-1 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 249555-1 36 Inch Door Gasket Gray 3 Sided Mount Dart
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 249555-1 |
| Manufacturer Part # | 249555-1 |
| Height | 3" |
| Width | 11" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 2.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 249555-1 Gasket 76-3/4" X 36" X 76-3/4", Gray 3 Sided, Mount Dart, Mag 5/8" B 1" H 9/16", Hobart
