RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 24850R juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 24850R 1 Inch 4 Slot Electric Toaster Stainless Steel with High Wattage
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 24850R |
| Manufacturer Part # | 24850R |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 24850R 4 Slot Toaster 120v 1750w
