RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King restaurant knives.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 24801 restaurant knives
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 24801 8 Inch Coil Condenser Air-Cooled OEM Replacement
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 24801 |
| Manufacturer Part # | 24801 |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 32" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 24801 Coil Condenser Skf/p72
