Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 248 2.6 Inch Hub Cap 12ga Steel for Trucks Trailers
Item:
#1447404
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | 248 |
| Manufacturer Part # | 248 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 248 2.6 Inch Hub Cap 12ga Steel for Trucks Trailers
