Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 24752004 OEM Heater Coil Stainless Steel for Commercial Refrigeration
Item:
#1832959
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 24752004 |
| Manufacturer Part # | 24752004 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 24752004 OEM Heater Coil Stainless Steel for Commercial Refrigeration