Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 24723002 6 Inch Defrost Heater Electric Stainless Steel
Item:
#1484361
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 24723002 |
| Manufacturer Part # | 24723002 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 44" |
| Weight | 1.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 24723002 6 Inch Defrost Heater Electric Stainless Steel
$274.46
Unit price
/
Unavailable
