RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco hot dog equipment.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 24714 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 24714 7.3 Inch Electric Paired Toaster Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 24714 |
| Manufacturer Part # | 24714 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 18.45" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 24714 Element Pairedtoaster120 0w220v
