RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 24596 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 24596 24 Inch Weld Assembly Drain Pan Cover with Stainless Steel
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 24596 |
| Manufacturer Part # | 24596 |
| Height | 0.63" |
| Width | 24.38" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 9.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 24596 Weld Assembly Drain Pan Cover 3
