RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 24534 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 24534 18 Inch Rear Cover for Henny Penny Equipment Stainless Steel
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 24534 |
| Manufacturer Part # | 24534 |
| Height | 0.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 24534 Rear Cover