RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro ivory china dinnerware.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro 2448BR ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro 2448BR 48 Inch Wire Shelving Stainless Steel Corrosion Resistant
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | 2448BR |
| Manufacturer Part # | 2448BR |
| Height | 2" |
| Width | 48" |
| Depth | 24" |
| Weight | 13.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro 2448BR Shelf Wire Brite 24 X 4 8 Bk Only
