Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 24483 2.25 Inch Door Sweep with Thermal Sealing Rubber
Item:
#1844976
Technical details
| Manufacturer | International Cold Storage |
|---|---|
| Model Number | 24483 |
| Manufacturer Part # | 24483 |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 38.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 24483 2.25 Inch Door Sweep with Thermal Sealing Rubber
$24.57
Unit price
/
Unavailable