RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 24471 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 24471 3/8 Inch IPS Nipple Gas Black Iron Durable Spare Part
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 24471 |
| Manufacturer Part # | 24471 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 24471 Nipple Black Iron 3/8"ips X 7"l
