RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro other white china dinnerware.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro 2436BR other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro 2436BR 36 Inch Wire 24 Inch Shelf Brite Storage Wire Rack
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | 2436BR |
| Manufacturer Part # | 2436BR |
| Height | 2" |
| Width | 36" |
| Depth | 24" |
| Weight | 12.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro 2436BR Shelf Wire Brite 24 X 3 6 Bk Only