RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 24343 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 24343 7.6 Inch Corrosion Resistant Aluminum Blade Fan for Ventilation
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 24343 |
| Manufacturer Part # | 24343 |
| Height | 1.65" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 24343 Blade Fan 8 In

