RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 24326 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 24326 2.85 Inch Gas Valve Ball with Handle
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 24326 |
| Manufacturer Part # | 24326 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 24326 Valve Ball Gas 1/2 With Handl
