RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 24303 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 24303 4.66 Inch Right Element for Commercial Food Equipment
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 24303 |
| Manufacturer Part # | 24303 |
| Height | 1.3" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 24303 Element Right 30 X 4.66 45