RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 243-CTE-0000-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 243-CTE-0000-S 2 Inch Width Pilaster Support Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 243-CTE-0000-S |
| Manufacturer Part # | 243-CTE-0000-S |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 47" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 243-CTE-0000-S Pilaster Side Ri