Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket prep refrigerators.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield 243-ALS-0032-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 243-ALS-0032-S 13 Inch Stainless Steel Bar Pan Divider with Durability
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 243-ALS-0032-S |
| Manufacturer Part # | 243-ALS-0032-S |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 243-ALS-0032-S Bar Pan Divider 13" X 0.90"
