RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 24225 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 24225 10.05 Inch Assembly Disconnect to Pump Gas OEM
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 24225 |
| Manufacturer Part # | 24225 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 24225 Assembly Disconnect To Pump 390/690 S
