- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 24223 12 Inch Rod Belt 7 Ga with Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 24223 |
| Manufacturer Part # | 24223 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 27" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 24223 Rod Belt 7 Ga. 5/8 Pi Tch
