RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 242121075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 242121075 1 Inch Door Trim with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 242121075 |
| Manufacturer Part # | 242121075 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1" |
| Depth | 32.35" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 242121075 Door Trim 30 Hdr 1
