Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 24175 Pattie Idler Shaft 17 Inch Steel with Durable Design
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 24175 |
| Manufacturer Part # | 24175 |
| Height | 0.65" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 24.15" |
| Weight | 2.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 24175 Pattie Idler Shaft