RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 24174 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 24174 1 Inch Rear Lower C Chamber for Henny Penny Equipment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 24174 |
| Manufacturer Part # | 24174 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 24174 Rear Lower C Chamber