Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2416173 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 2416173 11 Inch Fan Blade for Refrigeration Cooling Systems
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2416173 |
| Manufacturer Part # | 2416173 |
| Height | 3.35" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2416173 Fan Blade
