RestaurantSupply.com is your trusted source for Moffat cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Moffat dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Moffat 241019K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Moffat 241019K 8 Inch Electric Wet Element with Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 241019K |
| Manufacturer Part # | 241019K |
| Height | 3.15" |
| Width | 8.05" |
| Depth | 17.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 241019K Wet Element 208v 600w Kit
