RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 240801075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 240801075 Lock 948 OEM Access Control Lock Stainless Steel
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 240801075 |
| Manufacturer Part # | 240801075 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 240801075 Lock 948 (replace S Std