RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Frymaster units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Frymaster 2407 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2407 6-1/2 Inch Fry Basket Green Coated Handle Archer Wire
| Fits with Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 2407 |
| Manufacturer Part # | 2407 |
| Height | 10.3" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 26.3" |
| Weight | 2.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 2407 13-1/4" L X 6-1/2" W X 6" H Green Coated Handle, Archer Wire Made In The Usa And Nsf Approved
