Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2405433 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 2405433 3 3/8 Inch Sweat Valve Solenoid Electric Blue
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2405433 |
| Manufacturer Part # | 2405433 |
| Height | 3.3" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2405433 Color Blue, Length 4 7/8", 124 Mm, Width 3 1/3", 89 Mm, Includes # 500-1023, Outlet 10 Mm, 3/8" Odf
