Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2405203-GAR 8 Inch Left Hand Burner Assembly Gas Stainless Steel
Item:
#1194478
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2405203-GAR |
| Manufacturer Part # | 2405203-GAR |
| Height | 1.85" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 26.3" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2405203-GAR 8 Inch Left Hand Burner Assembly Gas Stainless Steel
$254.28
Unit price
/
Unavailable
