RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 24036 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 24036 1/2 Inch Valve Ball for Commercial Deep Fryers
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 24036 |
| Manufacturer Part # | 24036 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 24036 Valve Ball 1/2in
