Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Glastender units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glastender 2402236 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 2402236 Coil Solenoid 120v Electric Durable Fluid Control
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 2402236 |
| Manufacturer Part # | 2402236 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 2402236 Coil Solenoid 120v/50
