Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2400127 3.85 Inch Stainless Steel Valve Gas OEM with Reliable Sealing
Item:
#1201590
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 2400127 |
| Manufacturer Part # | 2400127 |
| Height | 3.15" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2400127 3.85 Inch Stainless Steel Valve Gas OEM with Reliable Sealing
$385.59
Unit price
/
Unavailable
