Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Waring/Qualheim 24000 8.25 Inch Outer Lid Hot Blending Stainless Steel With Secure Lid
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 24000 |
| Manufacturer Part # | 24000 |
| Height | 3.13" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 24000 Outer Lid Hot Blending
