RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 24.02.923P cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational 24.02.923P 3.85 Inch Wide Door Handle Stainless Steel Corrosion Resistant
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 24.02.923P |
| Manufacturer Part # | 24.02.923P |
| Height | 3.7" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 24.02.923P Door Handle
