RestaurantSupply.com is your trusted source for Rational portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Rational dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rational 24.01.100 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational 24.01.100 1.13 Inch Spring Clip Door Lock Stainless Steel with Locking Mechanism
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 24.01.100 |
| Manufacturer Part # | 24.01.100 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 24.01.100 Door Lock Spring Clip, Rational
