- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Rational 24.00.194P 5 Inch Gasket Glass Pane Trolly OEM Component
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 24.00.194P |
| Manufacturer Part # | 24.00.194P |
| Height | 0.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 33" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 24.00.194P Gasket Glass Pane/trolly
