RestaurantSupply.com is your trusted source for Rational french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Rational dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rational 24.00.164 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational 24.00.164 19 Inch Inner Glass Pane Heat-Resistant Toughened Glass
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 24.00.164 |
| Manufacturer Part # | 24.00.164 |
| Height | 0.25" |
| Width | 19.25" |
| Depth | 30.25" |
| Weight | 12.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 24.00.164 Inner Glass Pane