Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 23CLRCW(135) trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 23CLRCW(135) 10 Inch Clear Colander Food Pan Polycarbonate
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 23CLRCW(135) |
| Manufacturer Part # | 23CLRCW(135) |
| Height | 4" |
| Width | 10" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 23CLRCW(135) Colander Food Pan 1/2x3 Clear
