Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 23B0012N11 3.6 Inch Electric Valve Actuator with Corrosion Resistance
Item:
#1454277
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 23B0012N11 |
| Manufacturer Part # | 23B0012N11 |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 23B0012N11 3.6 Inch Electric Valve Actuator with Corrosion Resistance
