RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 239666 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 239666 3.8 Inch Door Stop Right Hand Durable Component
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 239666 |
| Manufacturer Part # | 239666 |
| Height | 2.95" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 239666 Door Stop Rh
