RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 239041 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 239041 21 Inch Shelf Wire Czw Steel Wire for Foodservice Operations
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 239041 |
| Manufacturer Part # | 239041 |
| Height | 0.5" |
| Width | 21.2" |
| Depth | 25.8" |
| Weight | 4.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 239041 Shelf Wire Czw
