RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 239000 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 239000 8 Inch Cord Service Durable Construction for Commercial Use
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 239000 |
| Manufacturer Part # | 239000 |
| Height | 2.6" |
| Width | 8" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 239000 Cord Service
