RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 23849A ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 23849A 1.45 Inch Corrosion Resistant Pin Hinge with screw
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 23849A |
| Manufacturer Part # | 23849A |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 23849A Pin Hinge W/scr