- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Silver King 23814 1.7 Inch Plated Hinge for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 23814 |
| Manufacturer Part # | 23814 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 23814 Hinge Top/bott Plated

