- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Berkel 2375-00141 7 Inch Ribbed Belt 22 Inch Circumference Rubber for Berkel 909 919
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 2375-00141 |
| Manufacturer Part # | 2375-00141 |
| Height | 0.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 2375-00141 Ribbed Belt 22" Circumference 4 Ribs 3/8" Wide, Berkel 909 919
