RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel aftermarket commercial food processors cutting discs and accessories.
- Engineered to match existing Berkel units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Berkel 2375-00015 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 2375-00015 7.25 Inch V-belt Knife Pulley Belt Rubber Black
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 2375-00015 |
| Manufacturer Part # | 2375-00015 |
| Height | 0.2" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 2375-00015 Knife Pulley Belt, V-belt, 3/16" X 22" Circumference, Berkel 808 818
