Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 2373100 1 1/2 Inch Diameter Burner Gas Durable High-Performance Component
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 2373100 |
| Manufacturer Part # | 2373100 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 19" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 2373100 Burner 1 1/2 X 18 1/4
