RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial pizza ovens.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague 2364-7 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 2364-7 21 1/2 Inch Wire Rack Oven Stainless Steel with Compact Design
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 2364-7 |
| Manufacturer Part # | 2364-7 |
| Height | 1.5" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 2364-7 Wire Rack Oven 21 1/2" X 26"
